30 czerwca 2017 Udostępnij

Oferta z zakresu przewozu osób

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów, oferta firmy rozszerza się o propozycje związane z przewozem osób – transportem osobowym. Świadczymy nasze usługi dla przedsiębiorców, studentów, dla osób prywatnych i dla rodzin, czyli wszystkich osób zainteresowanych transportem bezpiecznym i tanim. Wyróżnikiem naszej oferty jest rzetelność. Jesteśmy w stanie zapewnić przyjazną atmosferę w czasie transportu i pomimo niskiej ceny usług klient może liczyć na traktowanie charakterystyczne dla droższych usług. Transport może odbywać się na terenie Warszawy, w tym  do terminalu lotniska w Modlinie oraz Twierdzy Modlin. Jeśli to możliwe, klienta obsługuje zawsze ten sam kierowca, który zna trasę i preferencje klienta. 

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy typowe samochody osobowe oraz większe, dziewięcioosobowe busy. Poziom wyposażenia i standard pojazdów może być dostosowany do życzeń klientów. Istnieje możliwość udostępnienia samochodów o specjalnym przeznaczeniu, na przykład odpowiedniego przystrojenia samochodu o wysokim standardzie na potrzeby uroczystości weselnej. Jesteśmy elastyczni odnośnie życzeń klientów na tym polu.
Istnieje możliwość realizacji zleceń dorywczych. W tym celu posiadamy przygotowane dwa pojazdy rozmieszczone w różnych częściach Warszawy, które w zależności od lokalizacji klienta i natężenia ruchu w danym czasie mogą dojechać do niego w czasie 10-30 minut. Wcześniejsze zamówienie usług naszej firmy daje gwarancję, że nasze pojazdy zawsze będą podstawione o umówionej godzinie.

Dziękujemy za przygotowanie artykułu firmie warsawmodlintaxi.pl

Dominika Kopacz

Przewodnik wycieczek po Krakowie.